Lekalo.Net: бесплатные выкройки своими руками

Техніка безпеки ПАТРОН ЮА перед купівлею нарізної зброї

Зброя вогнепального характеру – об’єкт максимально високої небезпеки, що потребує максимально уважного поводження з ним. Щоб купити нарізну зброю сьогодні потрібно всього лиш прийти у відповідний магазин, а ще, безумовно, отримати дозвіл від відповідних контролюючих органів на купівлю зброї. Для безпечного поводження зі зброєю слід розуміти основні правила поводження нею, про що ми і поговоримо в цій невеликій статті.

Навіть розряджена зброя небезпечна

Тримаючи в руках не свою особисту зброю, варто насамперед перевірити, чи є вона заряджена, відкривши затвор, або переламавши її, якщо мова йде про гладкоствольну або іншу зброю переломного типу. Коли ви маєте справу з багатозарядною зброєю, буде дуже мало просто дослідити магазин. З причини певного роду несправності, в патроннику може лишатися патрон, що в майбутньому може призвести до неочікуваних наслідків. На жаль, деякі власники зброї недостатньо ретельно стежать за технічним станом своєї рушниці, в результаті чого можуть постраждати інші.

Основні рекомендації поводження зі зброєю

  1. Завжди стріляйте тверезим! Ніколи не сідайте за кермо та не беріть до рук зброї, якщо знаходитеся в стані алкогольного сп’яніння.
  2. Доступ до сейфу, де зберігається зброя та пароль від замку не повинні мати сторонні люди, і тим більше – діти.
  3. Зброя, яка стоїть на запобіжнику, також є небезпечною, адже практично будь-який запобіжний механізм може вийти з ладу.
  4. Виконуйте постріл лише після прицілювання. Ніколи не виконуйте постріл навмання.
  5. Несправну зброю варто віднести до спеціаліста на ремонт. Поки поломка не буде вирішена, стріляти з неї заборонено.
  6. Якщо ви полюбляєте стендову стрільбу, ходите в тир або полюєте на диких звірів, подбайте про те, щоб максимально захистити слухові та зорові органи.
  7. Багатьом знайоме поняття колективного полювання, в процесі якого варто якомога більше слідкувати за поводженням з вогнепальною зброєю. Поки стрілець не займе безпосередньо позицію для стрільби, його зброя повинна бути розряджена.

На кожному спортивному заході, що пов’язаний зі стрільбою, техніка безпеки незмінно знаходиться на найвищому рівні. Будь-який досвідчений мисливець не вважатиме образою, якщо його додатково попросити вивчити, чи розряджена зброя.

Пам’ятайте, що зброя – велика відповідальність і на це варто обов’язково зважати. Гарного та спокійного вам стрілецького досвіду.

Джерело: https://patron.kyiv.ua/product-category/narizna-zbroya/

Posted in Новости

About The Author

admin

has blogged 513 posts

Comments are closed.

« »